Суспільство

Перші кроки і слова: четверо близнючок з Кропивницького відсвяткували День народження (ВІДЕО)

 Автор: Ірина Маслюкова. 68616

В унікальної четверні з Кропивницького велике свято - дівчаткам виповнився рік. До цієї дати донечки-близнючки Вікторія, Єлизавета, Діана, Милослава підготували молодим батькам сюрприз - зробили перші самостійні кроки та промовили перші усвідомлені слова.

157473886 2956884284548081 139813274468088543 n

Про це повідомили у сюжеті ТСН.

Про те, що в них буде велике поповнення, Настя та Влад Валіхновські дізналися на четвертому місяці вагітності. Спочатку під час обстеження лікарі побачили трійню, а згодом знайшли і четверту сестричку. Близнючки попросилися на світ на 32 тижні вагітності. Вони були майже однаковими: кожна вагою близько двох кілограмів, зріст - 42-43 сантиметри.

Ідентична однояйцева четверня - унікальне явище не лише в Україні, а й в світі. Сестри дуже схожі між собою. Однак батьки їх добре розрізняють. Певні труднощі виникають хіба що в дідусів.

Попри те, що народилися передчасно, близнючки до року все надолужили.

«Втомлюєшся під вечір, геть вмерти готовий. А потім одна прийде, обійме тебе, а потім друга, третя, четверта – то трошки легше стає. Але фізично і фінансово важко», - говорить тато дівчаток Влад Валіхновський.
Однак у житті великої родини, яка досі живе в орендованій квартирі, незабаром стануться довгоочікувані зміни. Міська влада виділила мільйон гривень на придбання власного житла.

«Ми збираємо документи. Нам поставили термін і до 10 числа ми повинні здати документи і вже будуть перераховувати з міського бюджету на рахунок продавця кошти», – каже мама Анастасія Валіхновська.
Житиме родина у чотирикімнатній квартирі.

Фото: Кіровоградська Правда

 

 

Поширюйте

Коментуйте