Суспільство

Куля прошила голову: поранений військовий з Кіровоградщини прийшов до тями

 Автор: Анастасія Дзюбак. 4000

 

До Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені І. І. Мечникова доправили важкопораненого військовослужбовця з Кіровоградщини, пораненого під час снайперського обстрілу поблизу Красногорівки на Донеччині 5 березня.

 

p1260855 e1615299743803 copy

Як повідомляє "Армія.інформ", це 32-річний Владислав, родом з Кіровоградщини.

Наразі лікарі продовжують боротися за життя пораненого.

Як розповів генеральний директор Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені І. І. Мечникова Сергій Риженко, захисник зазнав кульового поранення в голову, того ж дня його бортом у стані коми доправили до лікарні.

— Він з Кіровоградщини, — розповів Сергій Анатолійович. — Снайперська куля прошила голову навиліт. Вхідний отвір у тім’яній, а вихідний у потиличній ділянці. У нього сильно пошкоджена ліва півкуля мозку. Всі ці дні тривала боротьба за життя. Нейрохірурги видалили кісткові уламки та зруйновані ділянки мозку. На сьогодні стан вдалося стабілізувати, але він ще залишається важким. До Владислава повернулася свідомість. Нарешті можемо сказати, що загрози для життя немає. Але вся права половина тіла у Владислава залишається паралізованою. На щастя, центр мовлення, який розташований у лівій півкулі, поки вдається врятувати. Владислав може розмовляти й розуміє мову. Попереду в пацієнта тривале лікування та реабілітація.

Також Сергій Риженко запевнив, що лікарі зроблять усе можливе, щоб постраждалий воїн обов’язково повернувся додому.

Наразі пацієнт лікується у відділенні інтенсивної терапії та політравми.

 

Поширюйте

Коментуйте