Суспільство

Мільйон на обслуговування кладовищ Олександрії розіграли фірми зі спільним принтером

. 3972

 Учасники зі спільним принтером розіграли мільйонне замовлення від Олександрійського управління ЖКГ.

 

Depositphotos 13985533 s 2019

Провівши відкриті торги Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міськради замовило місцевому КП «Ритуал» надання послуг по обслуговуванню кладовищ та похованню померлих одиноких громадян Олександрійської міської територіальної громади.

Вартість замовлення оцінили в 988,67 тисяч гривень, повідомляє «Гречка» з посиланням на Prozorro.

За умовами контракту згадані вище послуги підрядник надаватиме на території наступних кладовищ:

  •  Центральне міське кладовище по Користівському шосе (старе та нове);
  • Кладовище «Новопилипівське»;
  • Олександрійське міське кладовище «Верболозівське»;
  • Кладовище «Лиса гора».

Серед іншого працівники комунальники будуть займатись очищенням доріжок від трави, видаленням бур’янів, прибиранням газонів, видаленням дерев, а також доставкою та похованням померлих, утриманням та охороною кладовищ.

Єдиним конкурентом комунального «Ритуалу» виявилось приватне підприємство «Світанок», яке оцінило свої послуги в 1,04 мільйона гривень. Під час аукціону учасники не змінювали своїх початкових пропозицій.

Дослідивши подані учасниками документи можемо констатувати – учасники як мінімум спільно готували власну документацію, користуючись однією й тією ж офісною технікою. Зокрема і приватники і КПшка завантажили до системи Prozorro ідентичні довідки про незалучення субпідрядника/співвиконавця для надання послуг, які замовник просив наданим в довільній формі. Згадані документи не лише дублюють одне одного слово в слово, а ще й мають однакові дефекти друку – плями з лівої та правої сторони.

f1

f2

Ці факти вказують на потенційну змову учасників торгів та, як наслідок, порушення ними законодавства про економічну конкуренцію, що тягне за собою штраф та трирічну заборону на участь у відкритих торгах.
Власницею, а заодно й керівницею ПП «Світанок» є Тетяна Грицюк. Сама ж фірма входить до Асоціації підприємств житлово-комунального господарства, яку очолює Юлія Прохоренко – директорка КП «ЖЕК №2» та власниця ПП «Житло-Сервіс».

З 2011-го року на чолі КП «Ритуал» стоїть Ольга Бондар, екс-депутатка Олександрійської міської ради, яка в 2015-му році балотувалась до тієї ж ради від «Опоблоку», однак достатньої підтримки електорату не здобула.

У лютому 2021 року керівником Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міськради було призначено Михайла Сулятицького, колишнього депутата місцевої ради від «БПП». Наразі посадовець також є помічником депутата-ЄСівця Віталія Заріцького.

Павло Лісниченко

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама