Кропивничанам презентували монографію з пошуків туристичної привабливості регіону (ФОТО)

11:14, 12 Березня, 2021
2021 03 11 monografiya 2

Монографію «Пошуки туристської привабливості Кіровоградської області: наукові розвідки» презентували вчора, 11 березня у Кропивницькому в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.І.Чижевського.

2021 03 11 monografiya 3

Монографію писали загалом 25 авторів за загальною редакцією Олександра Колотухи – доктора географічних наук, завідувача кафедри туризму та авіаційних перевезень Льотної академії Національного авіаційного університету, методиста обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.
Автори монографії розглянули теоретичні засади створення туристсько-рекреаційних кластерів, економічні проблеми туризму, менеджмент та маркетинг в туризмі, питання щодо географічних аспектів туризму та рекреації, екологічні аспекти туризму Кіровоградської області, наукові засади краєзнавчого туризму.
Матеріал для монографії збирався протягом п’яти років з 2014 по 2019 роки. За словами Олександра Колотухи, книга була видана у 2020 році, однак через поширення корона вірусу не змогли провести її презентацію минулого року.

– Туристична діяльність розвивається дуже швидкими темпами. Кіровоградщина з вигідним географічним розташуванням, різноманітним природно-кліматичним та культурно-історичним потенціалом є досить привабливою для розвитку національного та регіонального туризму. Робота не зупиняється, вона іде далі. Плануємо в подальшому проводити розвідки. Ми не поставили крапку: хочемо показувати надалі всі туристичні принади нашої області. Створили лабораторію, яка буде займатися саме регіональним туризмом, брати проєкти, розробляти маршрути, – розповів «Гречці» Олександр Васильович. – Зараз ця монографія актуальна саме зміною вектору туризму з міжнародного на внутрішній. Звісно, що ми заздалегідь це питання вивчали. Туризм в усіх напрямках у Кіровоградській області не в пріоритеті, але ми в льотній академії відкрили спеціальність, кафедру, наукову лабораторію, проводимо конференції, залучаючи інтелектуальний потенціал з усієї України з точки зору туризму для нашої області.

2021 03 11 monografiya 1

До обговорення монографії долучилися науковці, викладачі, студенти Льотної академії Національного авіаційного університету, керівники туристсько-краєзнавчих гуртків області, краєзнавці, представники туристичних підприємств Кропивницького.
Вона буде корисною для науковців, керівників туристсько-краєзнавчих об’єднань учнівської та студентської молоді, студентів географічних та історичних спеціальностей, краєзнавців, туристів-спортсменів.
Наклад монографії – 300 екземплярів. Вона була видана за фінансування обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді і буде поширена серед навчальних закладів та бібліотек області.

Останні новини по темі

Поліцейські знайшли у кропивничанина гранати та 180 набоїв (ФОТО)

4 3
DSC 0510

На Кіровоградщині не обрали переможців премії імені Якова Паученка

Читайте також

На Кіровоградщині триває акція зі збору крові, в рамках якої спеціальна бригада Обласної станції ...

18:58, 8 Грудня, 2023

Вимушена переселенка з Луганщини Анжеліка Мірошниченко створила у Кропивницькому безкоштовну ...

17:26, 8 Грудня, 2023

На Кіровоградщині дві громади повідомили про загибель захисників на фронті.

17:14, 8 Грудня, 2023