Суспільство

У Суботцях 1,5 мільйони на харчі для шкіл розіграли пов'язані ФОПи

 Автор: Ірина Маслюкова. 2705

Пов’язані ФОПи продовжують розігрувати замовлення Відділу освіти, культури, молоді та спорту Суботцівської сільської ради.

 

har4uvannjaschool

Так за результатами проведених торгів посадовці планують замовити у ФОП Хомич Валентини Миколаївни 88993 яйця, які потенційна підрядниця має поставити до кінця року. Повідомлення про намір підписати відповідний договір опубліковано на сторінці закупівлі в системі Prozorro . За свій товар підприємиця планує отримати від Суботцівської сільради 310,58 тисяч гривень. Вартість одного яйця при цьому складатиме 3,49 гривні. Прикметно, що ні Валентина Хомич, ні її єдиний конкурент на аукціоні – ФОП Артем Валерій Володимирович, не змінювали своїх початкових ставок зроблених на початку торгів.

За подібним сценарієм підприємці також розіграли тендер  на поставку м’яса для того ж замовника. Однак цього разу контракт на суму 698,1 тисячу гривень, за поставку 2000 кілограмів яловичини, 2000 кілограмів курячого філе і 1780 свинячої печінки, може отримати вже Валерій Артем. Ще один договір  відповідно до якого за 487,49 тисяч гривень освітяни отримають 3568 кілограмів масла, Валентина Хомич також має невдовзі підписати.

Таким чином загальна вартість розіграних на трьох торгах замовлень складає 1,5 мільйона гривень.

Зауважимо, що на зв’язок між ФОПами вказує одразу декілька нюансів. Зокрема на закупівлях проведених у 2019-2020 роках Відділом освіти, культури, молоді та спорту Знам`янської РДА підприємці вказували однаковий контактний номер телефону - +380988634873

ФОТО1

ФОТО2

Крім того учасники використовують спільну офісну техніку, що можна помітити по ідентичним дефектам друку на поданих на торги документах.

ФОТО3

ФОТО4

І на завершення – спільний працівник, водій Куріков Ігор Станіславович, якого почергово у своїй тендерній документації згадують і Валентина Хомич і Валерій Артем.

Нагадаємо, наприкінці лютого ми вже писали про наявний зв’язок про наявний зв’язок ФОПа Валерія Артема зі ще одним знам’янським підприємцем – Сергієм Молозовенко. Враховуючи наведені факти є ймовірність спільної діяльності та «розпилу» продуктових тендерів від Суботцівської сільради одразу трьома ФОПами.

У разі підтвердження АМКУ наявності змови учасників торгів та порушення ними законодавства про економічну конкуренцію на трійцю очікують штрафні санкції та трирічний бан на участь у відкритих торгах.

Павло Лісниченко

 

Поширюйте

Коментуйте