Суспільство

У Кропивницький прибув літак-акула з голлівудського бойовика від Сталоне (ФОТО)

. 27149

Літак «Акула», який знімався у «Нестримних-3» обслуговуватиме авіаційно-технічна база Льотної академії Національного авіаційного університету.

Screenshot 4

Як повідомили в академії, в ангарі авіаційно-технічної бази ЛА НАУ зараз знаходиться Ан- 26 з незвичайною історією. Літак отримав славу після зйомок в Голлівуді відомого фільму «Нестримні-3».

Ліврея літака з пащею акули і черепами була створена для бойовика «Нестримні-3». Серед сценаристів фільму та у головній ролі Сільвестр Сталоне. Також у фільмі знімалися Джейсон Стейтем, Арнольд Шварценеггер, Антоніо Бандерас, Уеслі Снайпс, Мел Гібсон, Дольф Лундгрен.

Збирали літак в Києві на заводі «Авіант». Свій перший політ він здійснив 28 грудня 1984 року. Український літак Ан- 26 зараз працює в українській вантажній компанії « Елєрон». Літак експлуатується на вантажних перевезеннях, виконує польоти по Україні та в Європу.

Структурний підрозділ Льотної академії  НАУ – авіаційно-технічна база буде виконувати планове технічне обслуговування літака, адже база сертифікована по Євростандартам і  має право виконувати відповідну роботу.

Screenshot 3 copy

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама