Суспільство

У Кропивницькому ІТ-компанія відкрила нову лабораторію для студентів (ФОТО)

 Автор: Ірина Маслюкова. 1325

ІТ-компанія з Кіровоградщини MIF Projects відкрила нову лабораторію Research and Development на кафедрі кібербезпеки та програмного забезпечення Центральноукраїнського національного технічного університету.

3

Як повідомили на сайті вишу, лабораторію перебудували із двох старих класів у формат open space. Придбали комп’ютерну та мультимедійну техніку. У старих аудиторіях були комп’ютери віком понад 20 років.

За словами СЕО ІТ-компанії MIF Projects Андрія Личука, лише минулого року у компанії стажувалось близько 20 студентів кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення ЦНТУ. Випускники кафедри працюють у компанії.

Одна із задач нашої співпраці – збільшення кількості та рівня підготовки фахівців ІТ-галузі, – каже Андрія Личук.

За словами координатора проєкту, доцента кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення ЦНТУ, доктора технічних наук Олександра Коваленко, на базі лабораторії можна буде проводити стажування студентів та викладачів, організовувати курси підвищення кваліфікації, проводити відкриті лекції та наукові дослідження за участі спеціалістів-практиків – представників ІТ-компанії MIF Projects.

Також на базі цієї лабораторії буде діяти IT-школа «NewGeneration», яка вже багато років працює при кафедрі, де студенти будь-якого ЗВО міста можуть безкоштовно вивчати програмування та спілкуватися з експертами галузі.

8

7

4

9

Поширюйте

Коментуйте