Суспільство

Золота мітла для дяді Толі: хто став найкращим комунальником Кропивницького (ФОТО)

. 2452

Сьогодні, 19 березня, з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування вітали комунальників.

  zh

 

Водії, озеленювачі, слюсарі, покрівельники, двірники, машиністи, електрогазозварники отримали грамоти та подяки від облдержадміністрації, міської ради.

Іменний годинник міськради та символічні золоті інструменти отримали «народні» переможці конкурсу «Кращий працівник житлово-комунального господарства міста Кропивницького 2021».

zh3

Кращим двірником став Анатолій Іванович Берест. Він працює в ЖЕО №4 двірником майже 9 років.

«Золота мітла» – це його перша нагорода.

«Цією мітлою підмітати не сміття, а гроші», – посміхаючись каже 69-річний Анатолій Іванович.

Каже, коли вийшов на пенсію почав працювати двірником.

«Я звик рано прокидатись за будь-яких обставин. Робота двірника - дуже рання робота. Для мене це не складно. Чим раніше, тим краще, – розповідає Анатолій. – Мене радує те, що люди вдячні і задоволені, коли на території порядок. Коли зустрічають мене – дякують».

zh6

«Дядя Толя завжди вчасно справляється зі своєю роботою! Прибудинкова територія прибрана за будь-якої погоди!», – пише у фейсбуці Татьяна Нога.

«Регулярно надходять подяки від жителів за роботу Анатолія та чистоту прибудинкової території. Залюбки спілкується з мешканцями, завжди в гарному настрої, за що його дуже поважають та цінують», – зазначають у ЖЕО.

Прибирає на прибудинкових територіях загальною площею 9790,3 квадратних метри на Попова 24, корпус 1-2.

Золотий «Розвідний ключ» отримав Юрій Дяченко – слюсар - сантехнік 4- го ЖЕО №1. В системі житлово - комунального господарства має стаж роботи понад 22 роки.Золоті «Пасатижі» подарували Віктору Резніку, який працює в ЖЕО №4 слюсарем - електриком з ремонту електроустаткування ІV розряду майже 13 років.

Нагадаємо, до свята міські комунальники показали свою творчість на виставці.

zh2

zh4

zh5

 160634961 2883726735281419 3439337402840206561 n

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама