Суспільство

Митці з Кропивницького розпочинають україно-польський поетичний проєкт

 Автор: Анастасія Дзюбак. 1607

Ідея письменника і журналіста Кирила Поліщука щодо створення україно-польських відеопоезій отримала підтримку від House of Europe.

poezia

На перший конкурс грантів на персональні проєкти House of Europe отримали 142 заявки. Підтримку надали на втілення 21 ідеї, серед яких і "Відеопоетичний діалог культур".

Проєкт передбачає створення 10 відеопоетичних робіт, в основу яких ляжуть вірші 5 польських та 5 українських поетів у взаємних перекладах та з англійськими субтитрами.

Як розповів "Гречці" Кирило Поліщук, у квітні плануються онлайн та частково офлайн презентації відеопоезій. Також планують провести онлайн воркшоп зі створення відеопоезії на який запросять усіх бажаючих.

"Заявка була достатньо складною, але я добре знав про що мій проєкт, адже вже більше 6 років працюю в жанрі відеопоезії, а також готую та подаю грантові заявки", - каже автор ідеї.

Партнерами проєкту стала організація "Товариство друзів Нової Гути" із Кракова. Вони презентуватимуть відеопоезії в Польщі. В Україні партнер – "Агенція сталого розвитку Хмарочос".

 

Поширюйте

Коментуйте