Суспільство

Плюс 14-15 градусів в лікарні та школі: де знайшли температурні порушення

 Автор: Валерія Жовтун. 2486

На Кіровоградщині за останні два тижні березня знайшли більше порушень температурного режиму в лікувальних і навчальних закладах, ніж взимку.

zmerz

Як повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби в області, загалом з 8 по 19 березня зафіксували порушення повітряно-теплового режиму в 15 лікувально-профілактичних закладах та 13 закладах освіти.

При цьому фахівці наголошують, що підвищення зовнішньої температури повітря не є підставою для порушення нормативів з опалення приміщень.

Світловодська громада

У Світловодську в центральній районній лікарні фактична температура повітря становила плюс 14-22 градусів за нормативної плюс 20-25, у приміщеннях Центру первинної медико-санітарної допомоги – плюс 15-18 за нормативної плюс 18-20 градусів. Причиною стала низька температура теплоносія централізованого опалення від котельні №3 СП ТОВ «Світловодськпобут».

До речі, недотримання температури повітря в палатах для хворих у цих закладах фіксуються з початку опалювального сезону.

Порушення температури фіксували в Озерській, Павлівській амбулаторіях, Вільнянському та Миронівському фельдшерських пунктах. Температура була +16,5-18,5 градусів при нормі +20-22ᵒС. Причина – відсутність фінансування. 

Схожа ситуація і в Озерському та Павлівському навчальних закладах. Температура +14 градусів при нормативі +17-23.

– Через недостатню кількість твердого палива та його низьку якість (соснові дрова вологі, погано горять та не дають тепла), що призвело до призупинення роботи котельні Озерського НВК з 13 березня. У зв’язку з цим для учнів Озерського навчального закладу перенесли період весняних канікул з 22-26 березня на 15-19 березня. У Великоскелівському НВК весняні канікули перенесли з 22-26 березня на 18-24 березня. Роботу дитячого садочка Озерського НВК призупинили до нормалізації температури в приміщеннях, – йдеться в повідомленні. 

У Павлівському НВО з 15 березня скоротили уроки до 30 хвилин, а в дитячих садочках діти були лише до 13:00.

Нагадаємо, відновити харчування дітей у Павлівській школі планують з 20 березня.

У зв’язку з низькою температурою теплоподачі централізованого опалення в школі № 9 Світловодська ввели дистанційну форму навчання.

Кропивницький район

Через вичерпаний ліміт використання природного газу не витримувався температурний режим в амбулаторії №1 Кетрисанівського Центру первинної медико-санітарної допомоги, Миколо-Бабанському, Федіївському, Костомарівському, Бобринківському фельдшерських пунктах. Температура була +17 градусів при нормі +20-22ᵒС.

Не опалюється через поломку котла приміщення Чарівненської школи. Учні на дистанційному навчанні, поки тривають ремонтні роботи.

Через підвищений рівень захворюваності на дистанційну форму навчання з 16 по 19 березня перевели учнів Благодатненської, Федіївської та Новоградівської шкіл.

Голованівський район

В Наливайківській, Троянській, Журавлинській філії Голованівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка зафіксували температуру +15 градусів в групових осередках та класах за нормативної +19-23ᵒC для дошкільних навчальних закладах та +17-20ᵒС для закладів загальної середньої освіти. Причина порушення – неефективна тепловіддача джерела обігрівання.

Новоукраїнський район

З 15 по 19 березня призупинялося навчання в Липнязькій школі у зв’язку зі збільшенням кількості захворілих на грип та ГРВІ учнів і працівників. 

Знам’янка

У приймальному, фізіотерапевтичному, рентгенологічному, інфекційному, провізорному відділеннях Знам’янської міської лікарні імені Лисенка продовжують фіксувати температуру повітря +17-18 градусів за нормативної +20-25. 

Після обстеження приміщень виявили, що потрібно замінити вікна на енергоощадні, утеплити будівлю, а систему опалення капітально ремонтувати.

 

Поширюйте

Коментуйте