Суспільство

Витрачав більше ніж давав бізнесу: регіональний фонд розвитку підприємництва очолить "слуга"

 Автор: Валерія Жовтун. 1823

В області проаналізували роботу регіонального фонду підтримки підприємництва Кіровоградської області й назвали неефективною.  А на сайті обласної ради вже є інформація про погоджену кандидатуру на нового очільника фонду. 

4olovik

Про роботу фонду розповів сьогодні під час пресконференції в рамках звіту "100 днів на посаді голови обласної ради" Сергій Шульга.

Всього близько 100 комунальних підприємств, які знаходяться в підпорядкуванні обласної ради. За словами Сергія Шульги, наразі заслухали звіти майже половини підприємств і стан комунальної власності “дуже жахливий”. 

Для прикладу він навів Регіональний фонд розвитку підприємництва, на який щорічно витрачається більше, ніж він видає кредити середньому та малому бізнесу. Тому під питанням ефективність цього фонду. 

– Фонд щорічно має можливість надати кредити малому та середньому бізнесу в межах 3 млн грн. Але дуже ускладнена процедура в отриманні цих кредитів, – каже Сергій Шульга. – Наприклад, за весь 2019 рік видали лише один кредит на 500 тис. грн, а утримання цього фонду на рік складає 580 тисяч. 

За даними сайту обласної ради, 23 березня, відбулося засідання постійної комісії з питань власності, на якому депутати погодили кандидатів на посади директорів комунальних закладів обласної ради. Зокрема рекомендували голові обласної ради призначити на посаду директора Регіонального фонду підтримки підприємництва Кіровоградської області депутатку Кропивницької міської ради Ольгу Ковальову-Алокілі. Вона балотувалась на посаду міського голови Кропивницького від партії "Слуга народу", а зараз очолює фракцію "слуг" у міськраді.

 

Поширюйте

Коментуйте