Суспільство

Бізнес і митниця: Кропивницька меблева фабрика замість суду звернулася до ЗМІ

. 3254

Кропивницька меблева фабрика придбавши обладнання за понад два мільйони гривень вже третій місяць не може забрати запчастину, без якої не працює обладнання. У митниці кажуть, що на те є причини, натомість директор фабрики думає інакше. 

perevirka

Керівник “Кропивницької меблевої фабрики КЛГ” Павло Коноваленко, каже верстати і так вже 70 днів стоять як металобрухт. Вважає, що у такий спосіб з нього хотіли збити хабар, але до суду досі не звернувся.

– Ще 4 січня прийшли два станки на Кропивницьку митницю. Лише через місяць віддали ці два станки без однієї частини – ультразвукової установки. Вони вважають, що вона не від цього станка, – пояснює Павло Коноваленко. 

При цьому, за його словами, експерт Кропивницької торгово-промислової палати вже дав висновок, що та затримана частина – невіддільна частина станка.  Без неї обладнання, яке прибуло з Китаю, не працює. 

– Станки без тієї частини не можна запустити, – підкреслює директор фабрики. 

При цьому підприємство, за даними фабрики, сплатило 520 000 грн податків, а потім виявилось, що частина обладнання нібито оформлена з порушеннями.

– У цього підприємства виявили незадекларовані товари, – прокоментував начальник митного поста "Кіровоград-Центральний" Кропивницької митниці Олександр Любченко. – По факту виявлення цих незадекларованих товарів складений протокол про порушення митних правил. Частину незадекларованого обладнання вилучили й передали на склад митниці. Що стосується другого товару – була неправильна класифікація. Усіма цими питаннями займалася служба по боротьбі з контрабандою і порушеннями митних правил.

При цьому кажуть, що на всі запити директора надали відповіді.

Натомість директор фабрики каже, що і досі митники протокол до суду не подали. При цьому директор вже звернувся в різні інстанції, зокрема до митниці. Каже, що звідти приходять лише відписки. 

Надалі директор все-таки планує звернутися в суд. 

Які збитки матиме підприємство через нероботу обладнання на фабриці ще підраховують. 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама