Суспільство

Кропивницький пологовий будинок закупився дорогими «комунальними» медикаментами

. 2193

Кропивницький міський пологовий будинок скориставшись так званою «коронавірусною процедурою» без торгів замовив медикаментів на 49,89 тисячі гривень. Постачальником товару виступило КП «Кіровоградфармація» Кіровоградської обласної ради. При цьому ціни на окремі препарати виявились суттєво вищими за середньоринкові показники, інформує «Гречка» з посиланням на Prozorro.

tabletky

Серед придбаного кропивницькими медиками товару виявились:

  • 200 ампул Кетаміну, по 15 грн/амп;
  • 250 ампул Морфіну гідрохлориду, по 78 грн/амп;
  • 330 ампул Фентанілу, по 83 грн/амп.

Подібні ціни завищені у порівнянні з пропозиціями як приватних постачальників, так і підрядників державної та комунальної форми власності.

Для прикладу Бучацька міська лікарня наприкінці минулого тижня підписала з Тернопільським обласним виробничо-торговим аптечним об’єднанням контракт на поставку медикаментів, серед яких буди й вже згаданий Морфін та Фентаніл. От тільки для тернопільських ескулапів ціна цих препаратів склала 60,9 та 65 грн/амп, що на 22% дешевше ніж у Кропивницькому.

Центральна районна лікарня Калуської міської та районної рад Івано-Франківської області у свою чергу купувала  усі три найменування усі три найменування, що були у списку пологового будинку. Постачальник, львівське ПП ВКФ «Скайінвест», продало товар за цінами суттєво меншими від кропивницьких. За Кетамін медики виклали 9,08 грн/амп, за Морфін – 60,9 грн/амп, а за Фентаніл – 64,7 грн/амп.

Таким чином Кропивницький пологовий будинок переплатив на препаратах майже 11,5 тисяч гривень, або 23% від ціни якої вдалось досягнути калуським колегам.

Кропивницький міський пологовий будинок з функціями перинатального центру ІІ рівня наразі очолює Людмила Романів, яку минулого року було обрано Кропивницької міської ради від партії «Пропозиція».
А от виконання обов’язків директора КП «Кіровоградфармація» Кіровоградської обласної ради з лютого поточного року покладено на завідувачку відділу наркотичних лікарських засобів, психотропних речовин та прекурсорів аптеки №109 даного підприємства Жанну Стручковську.

Павло Лісниченко

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама