Суспільство

У Добровеличківці відкрили нове приймальне відділення за понад 12 мільйонів (ФОТО)

 Автор: Ірина Маслюкова. 3682

Сьогодні, 30 березня, відкрили приймальне відділення у Добровеличківській лікарні.

likarnya

Як повідомили в облдержадміністрації, перше відділення екстреної меддопомоги створили менш як за пів року. Загальна вартість об’єкту 12,6 мільйона гривень.

Це перше відділення, збудоване в рамках програми «Велике будівництво».

Нагадаємо, роботи стартували торік у жовтні. До існуючої будівлі лікарні добудували нову, загальною площею 348 квадратних метрів.

У відділенні обладнали лікувально-діагностичний блок із операційною, лабораторію, кабінет рентген-діагностики, два кабінети ультразвукової та кабінет функціональної діагностики.

Уперше за історію лікарні придбали комп’ютерний томограф.

likarnya3

Також відділення екстреної меддопомоги оснастили кардіомоніторами, дефібрилятором, стаціонарним і портативним апаратами штучної вентиляції легень, кисневими концентраторами різної потужності, інфузоматами, електрокардіографами та іншим обладнанням.

Нагадаємо, цьогоріч в рамках програми «Велике будівництво» мають добудувати приймальні відділення у: Гайворонській центральній районній лікарні, Кропивницькій міській лікарні швидкої медичної допомоги, Світловодській центральній районній лікарні, Олександрійській центральній міській лікарні.

 likarnya2

likarnya4

likarnya5

likarnya6

likarnya8

likarnya7

Поширюйте

Коментуйте