Суспільство

“Обгидила на всю область”: фермер спростував звинувачення в підробці договору оренди в суді

 Автор: Валерія Жовтун. 1950

У Кропивницькому районі фермер Михайло Орлов дочекався рішення суду і звернувся до ЗМІ, аби очистити своє ім’я від неправдивих звинувачень власниці паю. 

fermer zduvovanui

Фото умовне

Нагадаємо, торік влітку “Гречка” писала про жінку з Кропивницького району, яка розповіла історію про договір оренди землі на 10 років, який у результаті без її згоди продовжився на 36 років. У такій махінації пані Іщенко звинувачувала фермера. Натомість пан Орлов казав, що все законно.

Через понад пів року фермер Михайло Орлов звернувся до “Гречки” з ухвалою суду, який визнав що  все законно. Каже, хоче спростувати інформацію, яка прозвучала в його адресу.

– Ніби я підписав без її відома, підробивши договори і підписи. Було три судові експертизи, які підтвердили, що це вона підписала, – каже Михайло Орлов. – У мене є рішення суду. Що я нічого не підробляв, що я нормальна людина і нормально вчиняв: платив всі податки за неї. А виходить, що людина мене перед усім селом й на всю область обгидила. 

Кропивницький районний суд відмовив пані Іщенко у визнанні недійсним договору про зміну та доповнення договору оренди землі. Про це йдеться в ухвалі суду, що розглядав цю цивільну справу ще з минулого року.

 

Поширюйте

Коментуйте