Суспільство

Кропивничанин постане перед судом за земельний обман

. 3217

У Кропивницькому судитимуть 40-річного кропивничанина, який «вивів» понад гектар землі по вулиці Волкова з власності громади міста.

zemdilyanka

Про це повідомляє Кіровоградська обласна прокуратура. 

Обвинувачений, використавши підроблений Державний акт на право власності на земельну ділянку, ввів в оману залучених до процесу оформлення землі та зареєстрував земельну ділянку площею 1,0928 га, належну територіальній громаді на своє ім’я. Потім поділив цю землю на дві ділянки. У такий спосіб були  виключені з кадастрової карти відомості про існування земельної ділянки як такої, та з'явилися дві нових.

Чоловік обвинувачений у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 4. ст. 190 (шахрайство в особливо великому розмірі), ч. 4 ст. 358 (підроблення документів) ч. 1 ст. 209 (відмивання доходів одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу України.

Примітка, відповідно до ст. 62 Конституції України людина вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама