Суспільство

5000 людей може лишитись без води: "Дніпро-Кіровоград" забере собі водогони шахти

 Автор: Анастасія Дзюбак. 3201

В обласній раді відбулася робоча зустріч представників ДП «Схід ГЗК» та КП «Дніпро-Кіровоград», аби вирішити що робити з водогоном, яким зараз опікується шахта.

nemavody

Нагадаємо, з 1 квітня 2021 року припиняє діяти договір про продаж «Схід ГЗК» уранового концентрату, при цьому воно має борг близько 790 мільйонів гривень. Таким чином існує загроза зупинки шахт. Проте, окрім основої діяльності, шахта також забезпечує водою близько 5000 мешканців села Сонячне Кропивницького району та кропивницького мікрорайону Завадівка. Тож, якщо шахта зупиниться, люди лишаться без води.

Як повідомляє пресслужба облради, голова обласної ради Сергій Шульга вважає, аби вирішити проблему треба передати водогін, який належить «Схід ГЗК», до комунальної власності області, тобто на баланс підприємства "Дніпро-Кіровоград".

Процес може зайняти близько чотирьох місяців. Тому паралельно проведуть переговори з постачальником електроенергії на шахти, абе в цей час водогін працював і про всяк випадок розроблять логістику підвезення питної води для людей.

Наступну зустріч запланували вже наступного тижня.

 

Поширюйте

Коментуйте