Суспільство

У Кропивницькому будуть розбиратися з виділенням 2,2 гектара лісопаркової зони під забудову

. 5887

Управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища міськради має фахово розібратись в питанні будівництва готелів на території Лісопарку. 

31494 1200x800 2Ділянки, де можуть бути готелі 

Таке доручення міського голови Андрія Райковича, повідомляють у міськраді. 

Нагадаємо, вчора, 1 квітня, постійна депутатська комісія з питань екології, земельних відносин та комунальної власності виступила проти спорудження готелів в лісопарковій зоні. Йдеться про вулицю Холодноярську (колишня Московська).  

Однак на сесії депутати ще розглядатимуть це питання. 

Ще у 2010 році рішенням сесії міської ради по тоді ще вулиці Московській передали у власність 2,2 гектара землі 22 містянам для будівництва й обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка). Серед розданих територій виявились і ті, що розташовані біля озера Котяче око. Нині власники ділянок біля водойми планують змінити їхнє цільове призначення, щоб збудувати готель. Адже будівництво житлових будинків в рекреаційній зоні заборонено, а от зведення готелів дозволено.

– Ми дізналися, що Держгеокадастр, навіть без погодження з міською радою, змінив цільове призначення земельної ділянки. Раніше вона була призначена для будівництва й обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд. А тепер може слугувати для будівництва інших будівель громадської забудови – розміщення та обслуговування готелю, – розповів начальник управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Роман Лунгол.

У зв’язку з цим т.в.о начальника управління містобудування та архітектури Ірина Мартинова також погодила власникам зміну цільового призначення землі, як того вимагає чинне законодавство.

Своєю чергою, Андрій Райкович доручив управлінню земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища фахово та прискіпливо розібратися у цьому важливому для всієї громади питанні.

– Ви готуєте на розгляд сесії проєкт рішення і я наполегливо прошу, дуже ретельно вивчіть це питання, щоб винести на розгляд депутатів міської ради виважене рішення, яке не суперечитиме інтересам громади міста, – зауважив Андрій Райкович.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама