Суспільство

У Новгородківській лікарні ревізори знайшли втрат на понад мільйон гривень

 Автор: Валерія Жовтун. 2809

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Новгородківської центральної лікарні протягом 2018-2020 років виявили втрат на понад 1,2 млн грн.

medkalkulator

Про це повідомляє пресслужба управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області.

Ревізори встановили, що під час капремонту та реконструкції лікарні, підрядником-виконавцем робіт були завищені обсяги виконаних робіт і вартість витратних матеріалів та включено до актів вартість не передбачених кошторисною документацією робіт на загальну суму 672 тис. грн.

Під час перевірки правильності нарахування доплат медичним працівникам лікарні, які лікують пацієнтів з COVID-19, встановили порушення вимог законодавства. Залишки коштів, які отримала лікарня за договором про перехідне фінансове забезпечення комплексного надання медичних послуг, укладеного із Нацслужбою здоров’я України, не повернули до державного бюджету. Натомість їх спрямували на виплату заробітної плати працівникам лікарні, яку мали сплачувати за рахунок коштів, виділених згідно з договором про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій. Таким чином, за жовтень-грудень 2020 року державний бюджет недоотримав 536 тис. грн.

Про результати ревізії повідомили правоохоронні органи.

 

Поширюйте

Коментуйте