Суспільство

Влітку реконструюють два кілометри водогону на Вокзальній: як це відбуватиметься

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2511

 

У Кропивницькому реконструюють більше двох кілометрів водопроводу по вулиці Вокзальній – від вулиці Юрія Олефіренка (Фрунзе) до Євгена Тельнова. Від роботи цієї мережі залежить водозабезпечення всієї правобережної частини Кропивницького.

 

u kropivnickomu rekonstruuut dilyanku vodogonu vid yakogo zalezhit vodopostachannya bilshoi polovini mista

Чому це важливо та як відбуватиметься пояснюють у обласному комунальному підприємстві "Дніпро-Кіровоград", де ці мережі на балансі.

Яка ситуація з водогоном?

Раніше для подачі води на правий берег працювали дві мережі. Перша працювала ще з 1977 року, з неї живився центр та мікрорайон «Ковалівка». У 1982 році побудували ще один водогін – магістральний трубопровід, який подавав воду в обвід міста через промислову зону і також заходив на ту ж насосну станцію, що й перший водогін. Свого часу вони працювали обидва.

Приблизно десять років тому старіша труба вийшла з ладу – на ній дуже часто траплялися пориви. За кошти Світового банку замінили частину цієї мережі від «Катюші» до вулиці Юрія Олефіренка (колишня Фрунзе) довжиною 3290 м. Звідти через Вокзальну до перехрестя Євгена Тельнова і Вокзальної біля Дендропарку водогін сталевий і вже амортизований – відключений та не використовується.

Як ремонтуватимуть водогін на Вокзальній?

Нагадаємо, влітку у Кропивницькому планують провести реконструкцію вулиці Вокзальної, вартістю 50 мільйонів гривень. Перед цим і реконструюють водогін.

Загальна протяжність частини водогону через Вокзальну, яка потребує заміни – 2150 метрів. При цьому відключень абонентів від водопостачання не буде.

Новий водогін прокладуть діаметром 400 мм із пластикових труб із встановленням необхідної арматури. Матеріали для виконання робіт придбають за кошти "Дніпро-Кіровоград" та міського бюджету. Роботи по заміні водогону будуть виконуватись власними силами «Дніпро-Кіровоград» і розпочнуться влітку.

 

 

Поширюйте

Коментуйте