Суспільство

Очолити Держагенство резерву може батько підозрюваного-спільника Балоня

. 2122

Сергій Шевченко, син якого підозрюваний як поплічник у хабарництві голови Кіровоградської ОДА Андрія Балоня, може очолити Державне агенство резерву України.

24d2aec3 348b 447e 9163 ae3981cb666a

На фото Сергій Шевченко разом з сином Сергієм ( підозрюваний у справі про корупцію) та донькою Аллою Дворніченко, яка донедавна очолювала Новомиргородську РДА.

Він подав декларацію як кандидат на посаду голови і заступника голови Держагентства.

Державне агенство резерву України - реалізує державну політику у сфері державного матеріального резерву. Об'єктами зберігання є 70 найменувань стратегічного резерву (продовольство, нафтопродукти, промислові товари та сировина) та 3800 найменувань мобілізаційного резерву.

До цього Шевченко очолював Держпродспоживслужбу в Херсонській. Його звільнили оскільки він не пройшов перевірку після чисельних звернень підлеглих, щодо корупційних схем та порушень законодавства.

Нагадаємо, в червні 2020 у Кіровоградській ОДА і будинку тодішнього голови ОДА Андрія Балоня пройшли обшуки: в нього знайшли мільйони готівкою. За версією слідства, Сергій Шевченко ( син), який з 2019 року очолював патронатної служби Кіровоградської обласної державної адміністрації виступав посередником і переговорником, який призначав від імені Андрія Балоня суми щомісячної оплати, яку чиновники мали заносити в ОДА

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама