Суспільство

Кропивницький готується до суворішого карантину: як і чому

. 7807

У Кропивницькому нині 147 хворих з коронавірусом, ще 373 з пневмоніями без підтвердженого ковіду. У місті триває карантин "помаранчевої" зони, але на місцевому рівні вирішили внести додаткові заходи боротьби з коронавірусом.

karantyn 2

Деталі ситуації в місті з коронавірусом та деякі заходи посилання карантину на території міста розповіли сьогодні, 8 квітня, під час пресконференції в міськраді за результатами засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Кажуть, для того, аби розірвати шляхи інфікування, мобілізувати медичний ресурс міста, звільнити ліжковий фонд. Містянам нагадують про важливість носити маски.

Медицина

У центральній міській лікарні стаціонар №1 на Валах для пацієнтів з коронавірусом є 255 ліжок, з яких 147 зайняті пацієнтами. Також лікуються 219 з двосторонніми пневмоніями без підтвердженого коронавірусу.

По стаціонару №1 у резерві є 36 ліжок.

За словами начальниці управління охорони здоров'я Оксани Макарук, щоденно майже в 1,5 рази поступає більше людей, ніж тих, кого виписують.

Лише за минулу добу додалося 75 нових пацієнтів з коронавірусом. Крім того, в місті вже є британський штам коронавірусу.

У місті також підготували до відкриття другий пост інтенсивної терапії. Йдеться про додаткові 11 ліжок.

Через те, що не вистачає лікарів розробили графіки чергових бригад на ковідній базі. Тобто залучатимуть лікарів з інших медзакладів, зокрема, анестезіологів.

Школи та садочки

1-11 класи з понеділка, 12 квітня, на два тижні, до 26 квітня, будуть на дистанційному навчанні.

За словами начальниці управління освіти Лариси Костенко, проаналізувавши ситуацію, коли діти були на дистанційному навчанні та канікулах, кількість захворілих дітей зменшилася з 12% до 5%. Рішення прийняли, аби запобігти хворобам.

При цьому, за словами заступника міського голови Сергія Колодяжного, діти хворіють на ГРВІ.

Пропонували також позашкільній освіті перевести роботу на дистанційне, зменшити масові заходи.

Дитячі садочки будуть працювати без змін.

Нагадаємо, загалом область готується до того, що найближчим часом перейде в червону карантинну зону.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама