Суспільство

У яких ще громадах Кіровоградщини запрацюють шість поліцейських офіцерів (ФОТО)

 Автор: Валерія Жовтун. 1314

В області ще шість територіальних громад матимуть поліцейських офіцерів. 

3d2c38a7915ef3d110e5f08d1b60287e

Про це повідомляє поліції Кіровоградської області. 

Приєдналися до проєкту «Поліцейський офіцер громади» на своїх територіях Олександрійська громада (с. Головківка), Підвисоцька сільська громада, Великоандусівська, Гурівська, Добровеличківська та Помічнянська сільські громади.

Сьогодні, 9 квітня, керівництво поліції області та представники цих територіальних громад підписали меморандум про співпрацю та партнерство.

09 04 21 memo 4

Довідка: Проєкт «Поліцейський офіцер громади» реалізовується на території Кіровоградської області з 2019 року. За цей час до нього вже долучилася 19 територіальних громад.

Нині на території регіону працює 21 поліцейський офіцер громади, ще 7 правоохоронців пройшли відбір, за погодженням з представниками територіальних громад, призначені на посади та проходять відповідне навчання, після чого приступлять до виконання своїх службових обов’язків.

Поліцейський, який працює на визначеній території, забезпечений службовою автівкою, кабінетом, укомплектований необхідним оснащенням, постійно перебуває на території обслуговування і готовий в будь-яку хвилину надати громадянам потрібну їм допомогу.

Головними його завданнями є взаємодія з людьми, профілактика правопорушень та розкриття злочинів на території обслуговування.

 

Поширюйте

Коментуйте