Суспільство

Хенд - мейд для воїнів: школярам пропонують власноруч зробити гостинці до Великодня

 Автор: Анастасія Дзюбак. 1608

Мер Кропивницького запропонував школярям та їх батькам привітати з Великоднем військовослужбовців, які нині захищають нашу країну в зоні проведення операції Об'єднаних сил.

vell1

Як "Гречка" вже повідомляла, з наступного понеділка, 12 квітня, всі державні школи Кропивницького переходять на дистанційну форму навчання, що триватиме два тижні. В зв'язку з цим, міський голова Андрій Райкович звернувся до батьків учнів місцевих шкіл на своєму телеграм-каналі з пропозицією виготовити до Великодня гостинці для наших воїнів.

- Хочу запропонувати вам добру справу. Наближається Великдень - світле і очікуване свято. До усіх гарних передсвяткових традицій додалася вкрай потрібна – вітати наших славних воїнів -захисників. У нашої дітвори це завжди виходить красиво, душевно і креативно, - написав Райкович. - Якщо вихідного дня у сімейному колі ви разом приготуєте бійцям листівку чи якийсь маленький сувенір, уявіть, як це зігріє душу на передовій. Вони точно почеплять їх у бліндажах, зроблять купу фото і з вашою допомогою побудуть хвилинку вдома, серед своїх близьких і друзів.

Також, як варіант, мер запропонував створити колективне on-line вітання українським захисникам.
За задумом, збіром листівок і сувенірів займеться Управління освіти Кропивницької міської ради, а всі подарунки нашим воїнам на передову доправлять волонтери.

Нагадаємо, цього року Великдень у християн східного обряду припадає на 2 травня.

Поширюйте

Коментуйте