Суспільство

Частина мешканців Новопразької громади зможе безплатно їздити електричками

. 1328

У Новопразькій громаді  визначили понад 10 пільгових категорій, яким компенсуватимуть проїзд залізницею приміськими напрямками.

elektru4ka

Фото умовне

Про це йдеться на сайті громади.

9 квітня на засіданні члени виконавчого комітету розглянули і підтримали програму фінансування компенсаційних виплат перевезення пільговиків Новопразької громади  залізничним транспортом приміського сполучення на 2021 рік.

Програма встановлює перелік категорій пільговиків громади, які зможуть безоплатно їздити у приміському залізничному транспорті. Зокрема, це учасники бойових дій, батьки загиблих військових, ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, діти-сироти. Витрати на них «Укрзалізниці» компенсуватиме селищна рада.

У програмі прописаний покроково механізм відшкодування селищною радою пільгового перевезення  жителів громади. Для його реалізації селищна рада укладе договір із виробничим підрозділом «Знам’янська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Одеська залізниця». Договір поширюватиметься на пасажирів, які отримають пільгові проїзні квитки. Ними можна буде скористатися для проїзду від станцій Шарівка та Чабанівка.

За програму ще мають проголосувати депутати на сесії.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама