Суспільство

ФОПи-змовники розіграли 600 тисяч на харчуванні дітей з Гайворона

. 2116

За результатами проведених відкритих торгів Відділ освіти, молоді та спорту Гайворонської міської ради оголосив про намір підписати з ФОП Горбатюком Михайлом Петровичем два «продуктові» договори.

har4uvannjaschool

Мова йде про замовлення на постачання вершкового масла та молока до освітніх закладів громади, яке підприємець розіграв з пов’язаним «конкурентом». Загальна вартість потенційних контрактів складає 643 тисячі гривень.

За умовами першого тендеру майбутній підрядник за 419 тисяч гривень має поставити 700 кілограмів масла жирністю 73% та 1000 кілограмів жирністю 82,5%. А от друга закупівля стосувалась поставки 8000 літрів коров’ячого пастеризованого молока, які підприємець зголосився продати замовнику за 224 тисячі гривень.

Найдешевшу пропозицію на «молочному» тендері запропонувало ТОВ «Первомайський молочноконсервний комбінат», однак її було відхилено через невідповідність тендерним вимогам замовника.

Крім того конкурентом Михайла Горбатюка на обидвох торгах виявилась ФОП Довгань Ірина Анатоліївна, яка замість своїх документів завантажила до Prozorro документацію Горбатюка. Серед іншого пані Довгань подала виписку з держреєстру, договір оренди приміщення, акти на дезінфекцію транспортного засобу та навіть копії паспорту та ідентифікаційного податкового номеру «конкурента».

Ці факти прямо вказують на пов’язаність учасників та порушення ними законодавства про економічну конкуренцію, що тягне за собою штраф та трирічну заборону на участь у відкритих торгах.

Павло Лісниченко

Поширюйте

Коментуйте


Реклама