Суспільство

Як розвивати Кропивницьку громаду: містяни можуть запропонувати ідеї

. 1029

У міськраді почали розробляти проєкт стратегії розвитку Кропивницької міської територіальної громади на 2022-2030 роки. Містяни можуть долучитися до її розробка, надіславши свої пропозиції.

obhovorennja

Як  йдеться на сайті Кропивницької міськради, над стратегією пропонують працювати усією громадою. 

У документі мають прописати, як забезпечити на ці роки зростання економічного потенціалу громади, удосконалити інфраструктуру, підвищити якість комунальних послуг. В стратегії має бути акцент на модернізації та розвитку нових технологій.

– Потрібна загальна стратегія розвитку громади, щоб громадяни могли бачити перспективу реалізації ідей, а ми, як виконавчі органи ради, теж могли б рухатися вперед по чітко визначеному плану та бачити кінцеву мету своєї роботи, – каже заступник міського голови Михайло Бєжан. – У нас є програми розвитку тієї чи іншої галузі, але вони більш детальні: визначається, де і в якому обсязі будуть проводитись ремонти вулиць, житлового фонду тощо. І так по кожній галузі: від молодіжної політики – до розвитку інфраструктурних обʼєктів. А повинно бути щось глобальне, тобто стратегічний документ. Це і розвиток міської транспортної мережі, і впровадження електронних квитків, і закупівля нових тролейбусів. І так по кожній галузі окремо – освіті, медицині, культурі, соціальній політиці.

Тому ми і приступаємо до розробки проєкту стратегії «Кропивницький-2030». І до грудня цього року ми повинні пройти всі етапи її розробки, відпрацювати  питання з робочими групами, які будуть створені, з громадянами, які захочуть взяти участь в роботі цих робочих груп, або мають креативні ідеї щодо розвитку міста.

Свої пропозиції надсилайте на електронну адресу strategy@krmr.gov.ua. 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама