Суспільство

Кращих молодих науковців Кіровоградщини відзначили преміями та стипендіями: хто вони (ФОТО)

 Автор: Валерія Жовтун. 2388

Шістьом кращим молодим викладачам і аспірантам області призначили премії та стипендії за досягнення і внесок у розв'язанні актуальних наукових проблем. 

39c2a260 b35f 46c2 89be 7e4b43ea4355

Про це повідомляє Кіровоградська облдержадміністрація.

I премію у розмірі 18 000 грн призначили кандидату технічних наук, старшому викладачу кафедри будівельних, дорожніх машин і будівництва Центральноукраїнського національного технічного університету Миколі Пашинському.

II премію в розмірі 12 000 грн – кандидату педагогічних наук, старшому викладачу кафедри педагогіки та менеджменту освіти Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В. Винниченка Ростиславу Ляшенку.

3b359e34 ef40 48fa b51c a4d7e7d812a5

III премію в розмірі 6 000 грн – кандидату педагогічних наук, старшому викладачу кафедри туризму та авіаційних перевезень  Льотної академії Національного авіаційного університету Олені Саркісовій.

Стипендію ОДА та обласної ради у розмірі 2000 грн отримала аспірантка Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В. Винниченка Анастасія Корнійченко.

Стипендію ОДА та обласної ради у розмірі 500 грн отримали аспірантка Центральноукраїнського національного технічного університету Білик Юлія та аспірантка Льотної академії Національного авіаційного університету Юлія Блашко.

Довідка: Премії ОДА та обласної ради присуджуються молодим науковцям віком до 35 років, які працюють в установах, закладах, організаціях чи підприємствах Кіровоградщини, мають науковий ступінь або вчене звання, зробили особистий внесок у розв'язанні актуальних наукових проблем, що мають практичне значення для соціально-економічного чи культурного розвитку.

Стипендії призначаються молодим аспірантам і докторантам, які навчаються у вишах області й досягли певних результатів у розв'язанні актуальних наукових проблем.

Поширюйте

Коментуйте