Кіровоградська молодь за чи проти Євросоюзу?

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1501

 

Чи потрібен Україні Євросоюз? Чи підпишуть договір про Асоціацію 28 листопада у Вільнюсі? Що ж буде врешті-решт з Юлією Тимошенко?


 Мабуть, якщо зробити контент-аналіз публікацій в українських ЗМІ за останні кілька місяців, ці теми займуть перші позиції у рейтингу топових обговорень. Проте обсмоктуванням ймовірно смачної у майбутньому кісточки займаються здебільшого політики, політологи, історики, журналісти...Що про це думає молодь, якій жити у цій країні ще довгі роки, "Гречка" дізнавалася під час засідання круглого столу присвяченого темі "Молодь за європейський вибір", що відбувся у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації держслужбовців, де зібралися старшокурсники, учасники навчань у Центрі, та у власному опитуванні.

 

За законом балансу світу серед молодої категорії населення Кіровограда панує дві позиції - за і проти вступу України до ЄС. Чим доводять свою думку кіровоградці читайте далі.

Сторона перша - краще в ЄС, ніж до "Мутного союзу"

- Україна географічно розташована у Європі, тому вступ до ЄС є абсолютно логічним і неминучим.
-Україна найбільша за площею держава Європи, а Євросоюз існувати без найбільшої країни не може.
-В Україні є високі технології (наприклад, виробництво ракет, літаків), тому держава може зі сміливістю підписувати договір про Асоціацію.
-В Україні є родючі чорноземи, які дають можливість отримувати високі екологічно чисті врожаї, експорт яких у Європу покращить економічну ситуацію країни.
- Вступ України в ЄС сприятиме вільному руху українських робочої сили, капіталу і товарів по Європі.
- Вступ України в ЄС дасть більшу свободу дій, вибору, комунікацій, зумовить появу нових партнерських відносин, і навіть демократії.
- Завдяки підписанню договору в Україні підвищиться якість медичних послуг, рівень життя населення.
- Україна цивілізаційно і ментально є близькою до Європи.
- Вступ України до ЄС зумовить появу справедливого правосуддя.
 - Підписання договору відкриє для України шлюзи імпорту якісних товарів за низькими цінами.
-Лише з ЄС, нехай і через сотню років, Україна досягне найвищого піку економічного розвитку. З Митним Союзом цього не буде.
- В Україні з'являться європейські стандарти, європейські цінності - захист прав людини, гласність, толерантність, верховенство права.
-Лише вступ до ЄС  є запорукою світлого й безпечного майбутнього країни.
- Підписання договору про Асоціацію збереже незалежність України.
-У разі вступу до ЄС діяльність політичної верхівки, державних органів влади контролюватиметься, що, можливо, викорінить тіньові грошові процеси та махінації, що відбуваються в країні. З сьогоднішньою владою перпектив розвитку в країни немає, що веде до самознищення.
- Якщо Україна обере Євросоюз, то перед українською молоддю відкриється можливість вільного навчання й подорожей за кордоном.

Сторона друга - ЄС Україні не потрібен, бо вона до того не готова і... самодостатня

- Росія й Білорусія до ЄС чомусь не вступає. Чому це має робити Україна?
-Українські стандарти не відповідають європейським.
- Україна велика економічно відстала країна, підняти яку Євросоюз не готовий.
- Вступ до ЄС може привести до загибелі України як окремої держави.
- Європейські цінності Україні чужі і вони не приживуться, що виділятиме країну серед інших.
- Україна Європі не потрібна, нас там не чекають, бо за рівнем життя і культури ми інші. А хто б хотів, що у його домі жив чужий?
- Аби вступ в ЄС був успішним і дав позитивні результати для України, потрібно спочатку навести лад у своїй державі.
- Усе, що є в Європі, є і в нас: промисловість, партнерські відносини, можливість імпорту/експорту, широкий інвестиційний фон. Потрібно лише вдосконалити законодавство, побудувати власну схему розвитку і віддати все в руки надійного й компетентного керівника. Україна має можливості для розвитку.

Дізнавалась Світлана Дубина

 

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
0 # Валерія 27.10.2013, 14:02
О я там також брала участь! І відстоюю ту позицію, Що Асоціація можлива лише коли Україна змінить внутрішню систему політичних, економічних відносин! Коли в нашої країни будуть внутрішні стандарти на рівні із Європейськими! Навіщо Європі такий важкий тягар як Україна! Також потрібно вирішити питання з Юлією Тимошенко як політичним вязнем, адже це запорука щодо підписання Асоціації!
Цитата
 
 
+2 # snaiper 27.10.2013, 14:35
Украина просто обязанна быть в ЕС ещё позавчера!Т.е.е щё где-то 95-97 годах!Тогда бы не было куч,нуковичей,е дведчуков...Всё сопли жевали....
Цитата
 
 
+3 # Ольга 27.10.2013, 11:49
я особисто була присутня там, тому я висловлюю свою попередню позицію, що ми маємо досить стальну базу, але не маємо правильно керіництва, що поведе наш країну до розвитку. Тому вступ до ЄС є досить обгрутованим і має чіткі наміри.Вона можлива и саможостатня. але це не проявиться ніяк. якщо вона буде стояти в застої.Я за перший варіант розвитку.!!!
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити