Суспільство

Відомі жінки та вуличні малюнки: цьогоріч у Кропивницькому втілять нові громадські проєкти 

 Автор: Валерія Жовтун. 1883

Протягом 2021 року три громадські організації – переможці міського конкурсу “Дієві ініціативи-2020” реалізують в Кропивницькому свої проєкти.

dievi iniziatuvu

Про це стало відомо сьогодні, 20 квітня, під час брифінгу начальниці відділу комунікацій з громадськістю міської ради Оксани Горбенко. 

f28e1b86 8854 41ca aa0b 4fe4e4ec98cc

Торік пройшли конкурсний відбір такі проєкти: “Жіночі постаті в історії міста Кропивницький” (45 тис. 350 грн), “Інструменти громадської участі в дії” (45 тис. грн), “Конкурс вуличних малюнків “КропАрт”” (33 тис. 150 грн). Ці проєкти фінансуватимуться з міського бюджету. Передбачені також не менше 15% співфінансування від громадської організації на реалізацію проєкту.  

Так, за словами виконавчої директорки ГО “Асоціація жінок України ”Дія”.Кропивницький” Юлії Копцевої, проєкт презентує історичні жіночі постаті в місті. Серед етапів реалізації проєкту – конкурс матеріалів серед ЗМІ про видатних жінок міста, зйомки відеороликів про роль жінок в розвитку міста, квест для школярів.

Алла Волошина, голова Кіровоградської обласної організації Всеукраїнської громадської організації “Асоціація сприяння самоорганізації населення” презентувала проєкт, в якому будуть розповідати, як містянам можна вплинути на владне рішення. Містянам розкажуть про дієві інструменти громадської участі. Знімуть графічні відеоролики про шість дієвих інструментів громадської участі, зокрема, на час пандемії коронавірусу. Ці ролики потім розмістять на сайті міської ради. 

Заступниця голови громадської організації “КОВО” Катерина Бойко  розповіла про конкурс вуличних малюнків “КропАрт”.  Це буде мінігрант для художників на фарбу та малюнки. В результаті на вулицях міста з’являться близько 10 малюнків.

Що це будуть за малюнки та де саме наразі ще невідомо. Однак до цього процесу пропонують долучатися усім охочим кропивничанам.

Також громадські організації просять стежити за оголошенням початку наступного конкурсу “Дієві ініціативи” на 2022 рік.

 

Поширюйте

Коментуйте