Суспільство

Скільки заробляють заступники міського голови Кропивницького (ІНФОГРАФІКА)

. 2350

Рух ЧЕСНО проаналізував, скільки людей допомагають працювати міським головам обласних центрів та скільки ця допомога коштує мешканцям Кропивницького.

 

aHR0cHM6Ly9meW9rZmYuc3RyaXBvY2RuLmVtYWlsL2NvbnRlbnQvZ3VpZHMvQ0FCSU5FVF8zYmJkMjhlMGY3NTY0NWQzMDNjYWQzNjM5YzhmYTBhYi9pbWFnZXMvNjEzOTE2MTg5OTA1MDAwNTIuanBn

Найбільше серед обласних центрів заробляють заступники мера Кропивницького та Тернополя понад 60 тис. гривень на місяць. Однак, за рахунок того, що заступників не так багато як у деяких містах, загальні видатки на них менші, ніж наприклад у Івано-Франківську, де заступників у мера аж дев'ять.

У досліджені враховувалися лише ті особи, що працюють у міськрадах та їхніх виконавчих органах на платній основі. І дуже важливо, щоб мешканці міст співставляли кількість населення з кількістю заступників.

Аналізували заробітну плату заступників за січень та лютий 2021 року.

image2 wqBj0G4

Виявили, що витрати на замів, радників та помічників мерів у містах із практично однаковим населенням та бюджетом можуть відрізнятися у шість разів.

Кандидатури заступників мера подає сам міський голова, а погоджує їх рада. Як правило, заступники входять до виконкому. Депутати ради можуть виразити недовіру заступнику міського голови або своїм рішення вивести його зі складу ради, що автоматично має означати його звільнення.

На інфографіці чітко видно, скільки в середньому населення припадає на одного заступника і де навантаження найменше.

image1 RED8wtb

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама