Суспільство

Лікування зубів в обхід каси: керівник бальнеологічної лікарні звернувся в поліцію

 Автор: Анастасія Дзюбак. 4055

Юрій Григораш, виконуючий обов’язки керівника Знам'янської бальнеологічної лікарні, звернувся до поліції, бо виявив розтрати у медзакладі. Виявилось, що пацієнти стоматолога майже не оплачують за послуги офіційно.

 

implanty44242

Новий керівник закладу вважає, що через службову недбалість, а може і підробку документів, з 2016 по 2020 рік лікарня недоотримала 550 тисяч гривень.

У лікарні провели службове розслідування і в’явили, що нібито стоматолог проводив протезування зубів, проте цієї послуги не було в переліку платних, облік наданих послуг не вели, а також не було медичної статистичної звітності.

Оплати не було навіть по наявних платних послугах. Наприклад, з 25 січня по 2 березня 2021 стоматолог офіційно прийняв одного пацієнта, який заплатив 66 гривень за консультацію, а камери спостереження зафіксували 31 пацієнта, за лікування яких немає проплати.

У пояснювальній записці стоматолог підтвердив, що не всіх пацієнтів направляє до каси, а оплату приймає сам, та не закуповує потрібні матеріали через медслужбу лікарні, бо це довго.

Лікар вже звільнився.

Після службового розслідування виконуючий обов’язки директора 1 квітня звернувся до поліції. А 13 квітня написав скаргу на бездіяльність поліції слідчому судді Знам'янського міськрайонного суду.

У Головному управління Національної поліції області підтверджують факт заяви і наразі проводять перевірку. На це правоохоронці мають місяць, а далі, приймуть рішення відкривати чи ні кримінальне провадження.

 

Поширюйте

Коментуйте