Суспільство

Міністерству оборони повернули земділянку в Кропивницькому районі, яку незаконно використовував лісгосп 

. 1008

Зусиллями Кропивницької спеціалізованої прокуратури Міністерству оборони України повернули в користування земельну ділянку вартістю 3,7 млн грн.

zemlnidilanku

Про це повідомляє пресслужба спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону. 

Господарський суд Кіровоградської області прийняв рішення про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою загальною площею 3 га. Суд підтвердив позицію прокуратури щодо порушення прав держави та зобов’язав відповідача повернути землі оборони їх законному користувачу – Міністерству оборони України.

Встановили, що цю земельну ділянку, розташовану в межах території Грузьківської сільської ради Кропивницького району, всупереч вимогам чинного земельного та лісового законодавства, використовує держпідприємство «Оникіївське лісове господарство». Це порушує майнові інтереси держави у сфері земельних відносин та впливає на рівень матеріально-технічного забезпечення, бойової готовності та боєздатності Збройних Сил України.

При цьому ділянка з користування Міноборони не вилучалась, а держпідприємство не уповноважували на ведення на ній лісового господарства.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама