Суспільство

У Кропивницькому рекомендували утриматися від велелюдного святкування Великодня

. 1185

Релігійним громадам Кропивницького рекомендували утриматися від організації велелюдного святкування Великодня.

velukden maska

Про це повідомляє Кропивницька міська рада

– Цьогоріч святкування, як і минулого року, відбуваються в умовах загострення коронавірусної інфекції. Епідемічна ситуація у місті залишається складною. Є великі ризики переходу області до “червоної” зони. Тому священнослужителям рекомендовано утриматися від організації заходів за участю великої кількості людей, – наголосив секретар міської ради Олег Колюка.

Громадський транспорт на Великодні свята працюватиме у звичайному режимі. 

Наступного тижня релігійним організаціям надішлють листи з рекомендаціями дотримуватися протиепідемічних вимог під час святкування Великодня.

Загалом, на території Кропивницької об'єднаної територіальної громади зареєстровані 89 релігійних громад, 4 релігійні організації, 3 місії та 1 чоловічий монастир. З них, православних релігійних громад – 37, католицьких – 1, протестантських – 41, іудейського віросповідання – 5, мусульманських – 3, Свідомості Крішни – 1, громад, що не мають центрів – 1.

Релігійні громади використовують 24 культові споруди, п’ять із них є пам’ятками архітектури.

Загалом українцям рекомендують на великодні й травневі свята залишатися вдома.

– У ці дні ми закликаємо людей залишатися вдома. Масові скупчення людей на Великдень можуть призвести до нової хвилі захворюваності. Лише наша обережність, дотримання протиепідемічних правил та вакцинація зможуть зупинити вірус, – йдеться в дописі прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

Нагадаємо, у місті щодоби по 60-100 хворих з коронавірусом.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама