Суспільство

Війна за податкову Кіровоградщини: перший на черзі ексочільник часів Януковича

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2865

У конкурсі на посаду голови Кіровоградської обласної Податкової служби та Головного управління Міндоходів бере участь Ігор Вірієнко.

d689fa4b21074b8cec46963d9e4233ff

 


20 квітня видання "СТОПКОР" несподівано, вирішило згадати матеріал "Гречки" від 2014, де йшлось про спробу повернутись на посади ексочільників податкової часів Януковича, зокрема Ігоря Вірієнка. В матеріалі йшла мова про те, що останній може знову очолити податкову. 

Вже 22 квітня рекламний текст "Ефективний управлінець та керівник: Ігор Вірієнко претендує на посаду голови обласної податкової служби" зявився у низці медіа Кропивницького.

У тексті розписують про досягнення колишнього податківця і підтверджують його участь у конкурсі.

Хто інший кандидат на посаду невідомо.

Наразі декларація Вірієнка як кандидата на посаду на сайті НАЗК відсутня.

Нагадаємо, у 2012 бізнесмен Микола Онул звинуватив Вірієнка в тиску на бізнес. Вже у липні 2013 в мережу потрапило розслідування, де Вірієнко з заступниками фігурували у низці справ, зокрема відмивання грошей на неправомірному відшкодуванні ПДВ.

У серпні 2013 прокуратура Кіровоградської області провела перевірки діяльності Головного управління Міністерства доходів і зборів Кіровоградщини, в ході яких виявила численні систематичні порушення податкового законодавства.

В результаті, Вірієнка нібито звільнили за те, що він був відсутній кілька днів поспіль на робочому місці.
Тоді «Гречка» намагалась дізнатись у правоохоронців, чи порушено кримінальне провадження, чи затриманий Вірієнко, але конкретної відповіді ми так і не отримали. В неофіційних розмовах звучало, що провадження відкрито, а от про арешт всі мовчали.

Засвітився він у Верховній Раді України. Так з 2012 по 2014 роки Вірієнко був помічником на платній основі нардепа від «Партії регіонів» Сергія Кузьменка, а у 2018 був помічником одразу двох депутатів 8-го скликання: Станіслава Березкіна (група "Воля народу") і Володимира Шкварлюка («Народний Фронт»). 

 

Поширюйте

Коментуйте