Суспільство

Коли в Кропивницькому школярі повернуться до офлайн навчання

. 2880

У Кропивницькому з понеділка, 26 квітня, учні 1-4 класів виходять з дистанційного навчання.

ditubatku

Про це повідомляє Кропивницька міська рада з посиланням на начальницю управління освіти Ларису Костенко. 

– Для учнів 1-2 класів дуже важливою є соціалізація. Здебільшого у них ще недостатньо сформовані навички самоорганізації. Також цим діткам потрібно посилити мотиваційні моменти, – каже Лариса Костенко. – А для учнів 3-4 класів, квітень є завершальним для вивчення нових, достатньо серйозних тем з математики та української мови. Ми проаналізували навчальні програми й дійшли висновку, що опанування  складних тем на завершальному етапі для цієї категорії учнів потребує саме очної форми навчання. Останній тиждень квітня – це ще й можливість надолужити прогалини у знаннях та якісно підготуватися до підсумкових контрольних робіт. Тому на цьому етапі особливо важлива жива комунікація учня з вчителем.

Одинадцятикласники також можуть продовжити навчання за партами в школах, але це вирішуватиметься у кожному навчальному закладі окремо. Середня школа поки що залишиться на змішаній формі навчання.

– Проте, якщо батьки бояться відпускати дітей в колектив, вони можуть і далі вчитися дистанційно, – звернула увагу Лариса Костенко. – Батькам для цього варто звернутись до класного керівника. І тоді дитині надсилатимуть посилання на теми уроків та домашні завдання.

Попередньо планується, що решта школярів повернуться до очного навчання з 11 травня.

Нагадаємо, олександрійські школярі повернуться до офлайн навчання з 26 квітня.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама