Суспільство

Обладнання і персонал до нових приймальних лікарень Кіровоградщини доведеться забезпечити громадам

. 981

ОДА звернеться до громад, аби ті забезпечили обладнанням та персоналом новозведені приймальні відділення лікарень в регіоні.

175103147 302263068076273 8426994078785914642 n

Про це повідомив сьогодні, 26 квітня, т.в.о. голови ОДА Валерій Жалдак під час апаратної наради. 

За його словами, фактично будівельні роботи в приймальних відділеннях в рамках програми "Велике будівництво" завершилися. Однак залишається питання функціонування цих відділень.

Так, вирішили запропонувати територіальним громадам долучитися до винайдення механізмів і шляхів, аби разом забезпечити функціонування цих приймальних відділень. Найперше – медичне обладнання. Наступний крок – забезпечення персоналом. 

Нагадаємо, приймальні відділення добудували в Добровеличківці, Кропивницькому, Олександрії, Світловодську.

Всього цьогоріч мали доробити шість приймальних відділень у: Кіровоградській обласній лікарні, Добровеличківській центральній районній лікарні, Гайворонській центральній районній лікарні, Кропивницькій міській лікарні швидкої медичної допомоги, Світловодській центральній районній лікарні, Олександрійській центральній міській лікарні.

За словами пана Жалдака, на тижні планують розв'язувати питання роботи цих приймальних відділень, а також питання завершення будівництва відділення у Гайвороні.

Зокрема, є рекомендації громадам від ОДА 267 млн грн нерозподіленого торішнього залишку найперше все-таки направити на боротьбу з коронавірусом, а також на те, аби запустити в роботу нові приймальні відділення лікарень. 

Нагадаємо, раніше зазначалося, що частину обладнання у такі відділення закупить МОЗ, а решту зможуть докуповувати коштом місцевих бюджетів.

Фото пресслужби ОДА

Поширюйте

Коментуйте


Реклама