Суспільство

З новими триметровими деревами: МакДональдз відреагував на акцію протесту кропивничан

 Автор: Валерія Жовтун. 5621

Після акції містян проти будівництва ресторану МакДональдз у центральному сквері Кропивницького, у компанії надали офіційну позицію з цього приводу. 

makdo 2

Нагадаємо, після того, як МакДональдз показав візуалізацію майбутнього проєкту, де і як виглядатиме ресторан. Деякі містяни обурилися тим, що будуватимуть його в центральному сквері, де є дерева, які можуть зрубати. Після чого активісти навіть влаштувати акцію проти будівництва ресторану саме в центральному сквері. 

Натомість у компанії МакДональдз відреагували на таку акцію кропивничан. Зокрема, посилаються на те, що компанія турбується про громади й довкілля.

І надали деякі додаткові роз’яснення. 

– До початку будівельних робіт по закладу, наш партнер бере на себе зобов’язання облаштувати територію скверу. Містяни зможуть почати користуватися оновленим сквером, після чого розпочнеться будівництво ресторану.

Загальна площа скверу на перехресті вулиць Преображенської та Великої Перспективної складає 63,7 соток (0,637 га).  Для побудови ресторану (включно з під’їздами ліній МакДрайву та літнім майданчиком) необхідна площа 18 соток (0,18 га). Заклад буде одноповерховим та розрахований на 120 місць у залі та 100 місць на терасі, – йдеться у повідомленні. 

Крім того, в компанії пояснюють, що в ресторанах МакДональдз в Україні, парковки на кожного відвідувача поза межами ліній МакДрайву не передбачені. Відвідувачі на автомобілях замовляють страви з собою на МакДрайві.

Також у компанії вкотре наголосили, що зацікавлені максимально зберегти дерева в сквері. 

– З цією метою були проведені попередні консультації з відповідними технічними службами міста Кропивницький. Попередні висновки експертів та технічних служб свідчать, що частина скверу розташована на старих підвалах, які перебувають в аварійному стані, і дерева в цій ділянці також мають аварійний стан. Саме тому наш партнер пропонує в першу чергу спочатку провести додаткові перевірки підвалів та аварійних дерев спеціальними службами, після чого, базуючись на висновках і рекомендаціях фахівців, провести реконструкцію підвалів та облаштувати сквер, – пояснили в МакДональдз.

Кажуть, що кожне дерево окремо перевірять для визначення його реального стану незалежними фахівцями. Крім того, компанія висадить близько 60 нових дерев висотою від трьох метрів. 

 

Поширюйте

Коментуйте