Суспільство

Збитки на понад 45 тисяч: на Кіровоградщині судитимуть за незаконну рубку дерев 

. 861

Подальшу долю двох обвинувачених у незаконній рубці дерев в області вирішуватиме суд.

rubka derev

Фото умовне. З архіву "Гречки"

Про це повідомляє Кіровоградська обласна прокуратура. 

Під процесуальним керівництвом Новоукраїнської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та направили до суду обвинувальний акт за ч. 1 ст. 246 Кримінального кодексу України відносно 26-річного чоловіка. Він організував незаконну порубку дерев полезахисної лісової смуги.

За версією слідства, цьогоріч у березні з метою заготівлі деревини захисних насаджень на території  Маловисківської територіальної громади чоловік бензопилою спиляв десяток кленів. Самовільно, без відповідних дозвільних документів.

Відповідно до проведеного розрахунку розмір матеріальних збитків, заподіяних територіальній громаді – понад 24 тис. грн.

Завершили досудове розслідування щодо жителя району за вчинення аналогічного кримінального правопорушення Олександрійською окружною прокуратурою. Обвинувачений у протиправний спосіб зрубав акації, спричинивши збитків державі на понад 22 тис. грн.

Відповідно до ст. 62 Конституції України людина вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама