Суспільство

Фірма підозрюваного у розкраданні грошей на ремонті ЦНТУ ремонтуватиме гімназію ім.Шевченка

. 1517

Управління капітального будівництва Кіровоградської міської ради за результатами спрощених торгів віддало ТОВ «Компанія Масштаб буд» замовлення на ремонт частини приміщення гімназії імені Тараса Шевченка. При цьому власник фірми наразі є підозрюваним у справі про заволодіння бюджетними коштами у сумі понад 120 тисяч гривень.

remont

Відповідно до техзавдання підрядник до 15 вересня поточного року має виконати капітальний ремонт частини третього поверху КЗ "НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеня "Гармонія" - гімназія ім. Тараса Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт", що розміщене по вулиці В'ячеслава Чорновола, 15. Серед іншого мають бути проведені сантехнічні роботи, прокладені водопровід та каналізація, замінена покрівля, демонтовані віконні та дверні коробки, а також багато іншого. Виконати замовлення підрядник, який виявився єдиним учасником торгів, зголосився за майже 1,3 мільйона гривень.

Власником, а заодно й керівником ТОВ «Компанія Масштаб буд» є кропивничанин Олександр Ходикін, якому також належить ТОВ «Суті буд плюс». Саме як гендиректор останнього підприємства Ходикін підозрюється у завищенні вартості робіт з будівництва навчально-лабораторного корпусу ЦНТУ та привласнення у підсумку 120,65 тисячі гривень. Восени минулого року в рамках кримінального провадження слідчий, за погодженням із прокурором, навіть звертався до суду з клопотанням про застосування до Олександра Ходикіна запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Однак ухвалою Ленінського районного суду  відповідне клопотання було задоволено лише частково. До підозрюваного застосували запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання та й то до кінця листопада 2020 року. Станом на сьогодні нові судові ухвали чи вироки по даній справі відсутні.

З моменту створення у жовтні 2017 року ТОВ «Компанія Масштаб буд» отримала через систему Prozorro 19 бюджетних замовлень на суму 6,8 мільйона гривень.

Павло Лісниченко

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама