Суспільство

Мінцифра випустила освітній серіал про електронний підпис

 Автор: Ірина Маслюкова. 1203

Міністерство цифрової трансформації України презентувало новий освітній серіал на платформі Дія.Цифрова освіта про електронний підпис.

Depositphotos 263564902 s 2019

У 7 серіях тривалістю 4-9 хвилин розкрили відповіді на всі ключові запитання: від того, де отримати електронний підпис, до того, як його використовувати.

Крім україномовної версії, серіал доступний для перегляду жестовою мовою.

Про серіал: Електронний підпис необхідний для реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян та бізнесу до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу та спрощення ведення бізнесу. Проте у громадян часто виникає багато запитань, на які потрібно давати відповіді. Які можливості дає електронний підпис? Як безпечно його зберігати? Де отримати? Як використовувати? Як підписати документ? Всі ці та багато інших запитань обговоримо з експертом Мінцифри у сфері електронних довірчих послуг Олександром Козловим, а також з українськими акторами — Тетяною Шелігою та Максимом Самчиком.

Цей курс для того, щоб навчитись по максимуму використовувати можливості електронного підпису, адже він є ключем до цифрового світу.

Кожен може безкоштовно переглянути серіал за посиланням.

Поширюйте

Коментуйте