Суспільство

Загибель групи кропивницьких спецпризначенців: суд переніс слухання

. 2135

 

Ленінський суд Кропивницького переніс судове засідання у справі про розстріл військовослужбовців 3-го окремого полку спецпризначення.

 

suddi

Станіслава Кіма, Андрія Борисова, Олексія Новікова, Івана Біркова обвинувачують в участі у терористичному угрупуванні та розстрілі 10 військовослужбовців 3-го окремого полку спецпризначення. Їм інкримінують скоєння злочину, передбаченого ч.3.ст.258 Кримінального Кодексу України (тероризм).

Колегія суддів у складі суддів Світлани Льон, Олени Лук’янової та Олексія Майданнікова ухвалила перенести засідання, оскільки адвокат одного з обвинувачених не прибув на подав клопотання про його подальше залучення в режимі відеоконференцзв’язку.

Крім цього, клопотання адвокатки потерпілих Олени Яркіної про її участь в засіданні через відеозв’язок не змогли задовольнити через зайнятість системи.

У коментарі журналісту адвокатка заявила, що перебувала у Запорізькому суді і судова зала для засідання в режимі відеозв’язку була вільною.

Наступне засідання призначене на 25 травня 10.00 год.

Нагадаємо, 23 липня 2014 року терористи «ДНР» з ПЗРК збили два літаки СУ-25 Повітряних сил ЗСУ. Льотчику, командиру авіаційної ескадрильї полковнику Юрію Шевцову вдалося катапультуватися. Він приземлився на окупованій території, в 2-х кілометрах від с. Латишеве Шахтарського району.

29 липня на пошуки Шевцова висунулася група із 19 військовослужбовців третього окремого полку спеціального призначення. В Латишевому група заїхала на подвір'я з ангаром, де їх зустрів місцевий фермер Микола Бутрименко (депутат Шахтарської райради від «Партії регіонів»). Він нагодував бійців і запропонував переночувати у нього. Сам вирушив у Сніжне нібито до хворої дружини.

Згодом він повернувся з озброєним угрупуванням ДНР на БТРах і БМП. Групу терористів очолював Станіслав Кім (який пізніше став «мером» Горлівки). Військовослужбовці прийняли бій, але 10 українських бійців загинули. П'ятеро потрапили до полону.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама