Суспільство

У «Народного слова» через суд вимагають звільнити приміщення: хто і чому

. 2184

Комунальне підприємство Кіровоградської облради «Регіональний центр розвитку послуг» звернулось з позовною заявою до господарського суду з вимогою від редакції газети «Народне слово» звільнити приміщення по вулиці Чорновола, 46, яке перебуває у медійників на правах оренди.

 

suddi

Відповідний договір між сторонами було підписано після роздержавлення видання, повідомляє Інститут масової інформації.

Головна редакторка газети Оксана Гуцалюк, коментуючи ситуацію повідомила, що підставою для позову є буцімто наявна заборгованість за користування майном. Однак, за її словами, справжньою причиною судових розбірок є бажання керівництва облради повернути контроль над чималеньким приміщенням у самісінькому центрі обласного центру.

«У редакції наразі одразу два зареєстровані ТОВ. Засновник один і той же. Угода з одним, платило інше по виставлених рахунках, з вказанням призначення платежу. Рік всіх влаштовувало. Тепер - звинувачення у неплатежах і вимога звільнити будівлю», - розповіла Гуцалюк.

На підтвердження своїх слів медійниця надала скан-копії платіжок ТОВ «ГГ «Народне слово» зі сплаченими рахунками від КП «Регіональний центр розвитку послуг», яке є балансоутримувачем згаданого приміщення.

Начальник відділу юридичного забезпечення Кіровоградської облради Олександр Кулітка називає озвучену журналісткою версією невірною, а звинувачення безпідставними.

«Кіровоградська обласна рада у даному процесі є лише третьою стороною. Та й суть позову, наскільки мені відомо, зводиться до того, що відповідно до підписаного договору оренди редакція газети, а точніше її офіційна юридична особа, не мала права передавати приміщення в суборенду. Однак комісією було встановлено, що наразі там на оплатній основі знімають приміщенні різні організації. Деякі з них навіть офіційно зареєструвались за даною адресою. Це є порушенням договору оренди і відповідно підставою для його розірвання», - наголосив посадовець.

Отримати коментар від керівництва позивача – КП «Регіональний центр розвитку послуг» представнику ІМІ наразі не вдалось, однак є позовна заява комунальників. Відповідно до згаданого документу, КП дійсно вимагає від ТОВ «Редакція газети «Народне слово» сплатити заборгованість з орендної плати у розмірі 14,39 тисяч гривень, а також розірвати договір оренди та примусово виселити редакцію із займаних площ.

Редакція газети налаштована судитись з комунальним підприємством. Медійники впевнені у своїй правоті та закликали прихильників видання підтримати їх у майбутніх судових протистояннях.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама