Суспільство

Кіровоградщина отримала понад 35 мільйонів на виплату разової допомоги ветеранам війни

. 1283

В області 28 тисяч ветеранів війни до 5 травня отримають від держави разову допомогу.

hroshi

Про це повідомляє пресслужба Кіровоградської ОДА. 

«Кіровоградщина вже отримала 35,4 мільйона гривень із держбюджету, які спрямували на районні управління, для виплати одноразової грошової допомоги ветеранам війни. 90% ветеранів вже отримали допомогу станом на сьогодні. У порівнянні з минулим роком, розмір виплат збільшився на 7%. Уже до 5 травня допомогу отримають 28 тисяч ветеранів війни», –  каже директор департаменту соціального захисту населення Кіровоградської ОДА Олександр Догаров.

Цьогоріч особи з інвалідністю І групи отримають 4421 гривню, ІІ – 3906 гривень, ІІІ групи – 3391 гривню.

Учасники бойових дій, постраждалі учасники Революції Гідності, в’язні концтаборів, гетто та інших місць примусового тримання, а також діти, які народилися у зазначених місцях тримання їхніх батьків, одержать 1 491 грн одноразової допомоги.

Виплати у розмірі 4421 грн отримають жителі області, які мають особливі заслуги перед державою.

«Серед отримувачів грошових допомог також члени сімей загиблих і дружини померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружини (чоловіки) померлих УБД, жертв нацистських переслідувань, визнані за життя особи з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва, а також особи, які насильно були насильно вивезені на примусові роботи, діти партизанів, підпільники та інші учасники боротьби з режимом у тилу ворога», – зазначив посадовець.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама