Суспільство

Компанія «ДТЕК» планує придбати ПрАТ «Кіровоградобленерго»

. 4236

ТОВ «ДТЕК Мережі» уклало договір купівлі-продажу міноритарного пакета акцій ПрАТ «Кіровоградобленерго» в розмірі 24,5%.

signal 2020 12 10 122125 1 1300x820 3 650x410

Як повідомили на сайті компанії, «ДТЕК Мережі» розглядає можливість придбання контрольного пакета акцій ПрАТ «Кіровоградобленерго» за погодження відповідної угоди Антимонопольним комітетом України.

«Основна мета компанії — підвищення надійності електропостачання, зниження рівня втрат і підвищення якості обслуговування клієнтів м. Кропивницького та Кіровоградської області. Ми плануємо реалізовувати комплексну програму модернізації існуючих активів, а також проводити системну автоматизацію і цифровізацію управління електричними мережами в ПрАТ «Кіровоградобленерго», — прокоментував генеральний директор ДТЕК Мережі Іван Гелюх.

Уточнюють, що концентрація нових активів компанією ДТЕК відповідає законодавству і праву клієнтів в ринковій можливості самим вибирати, у кого їм купувати електроенергію.

Довідково: ДТЕК Мережі – операційний холдинг, що займається розподілом електроенергії. Заснований в 2018 році. Працює в п'яти регіонах України: Київ, Київська, Дніпропетровська, Донецька та Одеська області. Компанія обслуговує 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.
Компанія впроваджує digital-технології, «розумні лічильники», розвиває систему управління клієнтським досвідом.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама