Суспільство

Український онлайн-університет запустив освітню ініціативу для найдоросліших студентів

. 1430

Український онлайн-університет Atom спільно з благодійним фондом «Життєлюб», що займається організацією дозвілля та наданням адресної допомоги людям старшого віку, запускає ініціативу «Атом для життєлюбів».

atom

Як повідомляє platfor.ma, мета проєкту — показати доступність освіти і можливість зміни професії в будь-якому віці. Найактивніші життєлюби отримають можливість безкоштовного навчання за такими напрямками, як трафіколог, інвестор, тільдолог.
Для того щоб взяти участь в програмі, необхідно заповнити Google-форму.

Наявність попереднього досвіду не є обов’язковою, головне — мінімальні навички використання комп’ютера і бажання вчитися. Організатори ініціативи оберуть по 7 осіб на кожен з 3 напрямків.

Підготовка буде здійснюватися за такими програмами:

1) Спеціаліст з налаштування реклами fb+inst;
2) Тільдолог: спеціаліст з розробки сайтів на Тильді;
3) Інвестор: основи фінансової грамотності та інвестиції в IPO.

Ознайомитися детальніше з особливостями кожної з трьох професій можна за посиланням.

Засновники університету — Сергій Хорунжий і Вадим Короленко, досвідчені експерти в діджитал-маркетингу. Методики гейміфікації і відеолекції на YouTube забезпечують ефективний навчальний процес навіть для найдоросліших студентів. Особливістю університету Atom є можливість заробітку вже під час навчання.

Програми Atom розраховані на студентів, які хочуть опанувати нову професійну навичку або розглядають альтернативні спеціальності як додаткове джерело доходу з перспективою переходу в основне. Трансформаційний підхід до навчання допомагає студентам одночасно розвивати soft і hard skills, незалежно від віку і попереднього досвіду.

Мобільна концепція дозволяє вчитися онлайн, консультуватися з кураторами з приводу навчального процесу, пошуку клієнтів і монетизації отриманих знань.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама