Суспільство

КіровГадський: активісти експромтом перейменували район (ФОТО)

 Автор: Валерія Жовтун. 3834

Активісти зняли дві літери зі старої назви "Кіровоградський район". Кажуть це був експромт в рамках акції з декомунізації.

182571847 961142844735865 2320874104543621504 n

– Їхали в сторону Кривого Рогу. На виїзді між Кропивницьким і Новгородківським районами побачили ржавий напис неіснуючого району, – розповів “Гречці” громадський активіст Дмитро Завражний. – Там іржаві, облізлі літери, які ми руками зняли, сфотографувалися і поїхали далі.

За його словами вони зняли дві літери “О” і “Р”, які залишили на тому ж місці. У результаті замість “Кіровоградський” вийшло “Кіровгадський”.

– Це буде такий знак швидкої декомунізації, – зазначив пан Завражний. – Ми ще дізнаємося, хто відповідає за цей напис. Бо це експромт – їхали повз і побачили. 

Нагадаємо, як у схожий спосіб у Кропивницькому невідомі декомунізували стелу при в’їзді в Кропивницький. Там зняли також літери. Тоді замість “Кіровоград” вийшло “Кіров гад”. За кілька днів зі стели міське комунальне підприємство зняло решту літер

Дмитро Завражний розповів, що вони ще звернуться до районної ради про повний демонтаж стели з надписом про район. Каже, що вона в аварійному стані. 

Загалом по області заплановані інші акції з декомунізації від активістів. Нагадаємо, як активісти демонтували тоталітарну символіку в Суботцях. 

Зазначимо, офіційно Кіровоградський район перейменували у Кропивницький у 2018 році. 

Нагадаємо, сьогодні активісти зустрічалися з представниками Кропивницької міськради з приводу демонтажу радянського лозунгу з багатоповерхівки. 

 

Поширюйте

Коментуйте