Суспільство

ЗНО на Кіровоградщині відбудеться за будь-якої карантинної зони

 Автор: Валерія Жовтун. 1362

Сьогодні, 6 травня, під час пресконференції розповіли про особливості організації та проведення основної сесії ЗНО в Кіровоградській області. 

ZNO

За словами директора Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти Анатолія Анісімова, якщо в учасника тестування буде підвищена температура (більше як 37,2) він не зможе в цей день написати роботу. У журналі спостереження роблять відповідний запис. Учасник ЗНО має звернутись до сімейного лікаря, зафіксувати стан здоров’я. 

У 5-денний термін він має звернутись до Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти: написати заяву, надати медичну довідку. Потім вирішуватимуть питання допуску до додаткової сесії, яка пройде з 26 червня по 14 липня. 

– У якій зоні не опинилась би Кіровоградська область, є відповідна постанова Кабміну, яка дозволяє проведення ЗНО, навіть, у червоній зоні. Звісно, дотримуючись всіх карантинних норм, – каже Анатолій Анісімов.

180904151 171061558246386 3566155785096528263 n

Для проведення зовнішнього незалежного оцінювання на Кіровоградщині працюватимуть 43 пункти тестування. 

Найбільша кількість пунктів працюватиме, коли проводитимуть тестування з математики, української мови та літератури, історії.

Для тестування з фізики, хімії задіють по одному пункту в Кропивницькому. 

Персонал підготовлений і готовий до роботи на пунктах та перевірки робіт. 

На пунктах чергуватимуть 1-2 медичних працівників.

Доїзд буде організований шкільними автобусами коштом територіальних громад. За підвіз школярів до пунктів ЗНО особисто відповідають керівники громад.

Представники ДСНС та Держпродспоживслужби перевірятимуть пункти. 

Всі учасники вже отримали запрошення на персональну сторінку, де вказаний пункт тестування.

 

Поширюйте

Коментуйте