Суспільство

Колишня безробітна навчає пенсіонерів прикладному мистецтву (ФОТО)

. 1402

Жителька Кіровоградщини, втративши роботу, після довгих пошуків працевлаштувалась завдяки центру зайнятості.

gir1

Про цю історію успіху розповіли у відділі надання соціальних послуг Петрівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Після закінчення Криворізького державного педагогічного університету двадцятивосьмирічна Тетяна Гирик з Петрового, що на Кіровоградщині, працевлаштувалась викладачем із соціальної педагогіки до територіального центру соціального обслуговування Петрівського району. Пропрацювавши в установі майже два роки, з незалежних від неї причин, дівчині довелося звільнитися. Приблизно за два місяці Тетяні запропонували роботу в Петрівській районній державній адміністрації фахівчинею зв'язків з громадськістю та пресою.

Проте вже за рік у зв'язку з децентралізацією влади та структурними змінами в райдержадміністрації її звільнили. Період безробіття, тривалістю майже рік і минув для дівчини з неабиякими складнощами. День за днем, від одного роботодавця до іншого, співбесіда за співбесідою, позитивних результатів самостійний пошук роботи не давав.

Проте, дієвий та активний характер Тетяни Володимирівни не дозволив їй зупинятися. Врешті решт, зрозумівши, що самій не впоратись, вона звернулась по допомогу до фахівців Петрівської районної філії обласного центру зайнятості.

gir2

«В умовах реорганізацій та скорочень, які відбувались у більшості організацій нашого району, я й не сподівалася знайти роботу в селищі, та ще й за здобутою освітою. Але, все ж таки, надія була», – ділиться спогадами Тетяна Гирик.

Під час спілкування з кар‘єрним радником Тетяна озвучила свої побажання щодо майбутнього працевлаштування, вона вірила, що знайдеться вакансія і для неї.

Так і сталося: у лютому поточного року на території Петрівської ОТГ відкрився Центр надання соціальних послуг селищної ради, у якому з'явилася вакансія соціального педагога, її запропонували Тетяні. Безробітна з ентузіазмом сприйняла цю пропозицію і погодилася на проходження співбесіди, яка пройшла успішно.

Сьогодні робота, яку виконує Тетяна, приносить їй задоволення: вона проводить заняття з декоративно-прикладного мистецтва для осіб похилого віку, що дає їм можливість не лише проявити і реалізовувати власні творчі здібності, а й відволіктися від буденних проблем та отримати моральне задоволення.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама