Суспільство

У Кропивницькому вшанували героїв Другої світової та російсько-української воєн (ФОТО)

. 2569

Кропивничани вшанували подвиг воїнів другої світової війни та тих, хто поліг від рук російських найманців на сході України в сучасній російсько - українській війні.

9 trav0

Як повідомив офіційний сайт Кропивницької міської ради, в зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією та запровадженям карантинних обмежань, цьогоріч довелось відмовитися від традиційної велелюдної ходи, що збирала, зазвичай, тисячі кропивничан.

Керівництво міста та області, очільники силових відомств та військовослужбовці разом з пересічними кропивничанами поклали букети до монументів і пам’ятних знаків на Меморіальному комплексі «Фортечні вали».

9 trav2

В пам’ять про тисячі військових та мирних жителів, які загинули визволяючи рідну землю, містяни принесли живі квіти до «Вічного вогню». А на пошану сучасним українським воїнам, які мужньо боронять кордони рідної країни від російського агресора та відстоюють цілісність та суверенітет України, квіти лягли до пам’ятного знаку Героям АТО та ООС.

9 trav3

Напередодні на фортечних валах, де традиційно відбуваються пам'ятні заходи, учасники бойових дій на сході країни встановили банери присвячені героям Української повстанчої армії (УПА), яка боронила Україну від окупантів у часи другої світової війни та за часи радянської окупації.

9 trav1

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама